Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U17 BAJNOKI FŐV. VÍZMŰVEK SK - UHFC2015.04.12. vasárnap
FŐV. VÍZMŰVEK SK - ÚJPESTI HALADÁS FC 9 - 0 (3 - 0)

Szögletarány: 7 - 3 (5 - 2) kapura lövési arány: 27 - 11 (14 - 4)

Csapatunk az egy évvel idősebb bajnokságban a „B” ker
ettel a VÍZMŰVEK SK otthonában vendégszerepelt.
A következő összeállításban kezdtük a mérkőzést:
GULÁCSI, SZABÓ P., SZŐKE, VANDLIK, BÁRTFAI, BOROS, THÉK, BOT, KASZA, PERGEL, EL - NAGAR.

Az első negyedórában nagyon jól tartotta magát rutintalan, fiatal csapatunk. Igaz meg kell jegyeznünk, három esetben GULÁCSI parádés védése mentette meg a kapunkat a góltól. A 14. perc végén SZŐKE a félpályánál katasztrófális hibát vétett, melynek haszonélvezője a közelben ólálkodó hazai csatár volt, aki védőnk hibáját kihasználva a kapunkig nyargalt a labdával, a kifutó kapusunk mellett elhúzta, majd az üres kapuba gurította a fő játékszert. 1 - 0. Sajnos a gól teljesen összekuszálta csapatunkat, a 18. percben SZŐKE és VANDLIK volt határozatlan a büntető területünkön belül, így ezt a megingásunkat újra góllal büntette a hazai csapat. 2 - 0. A 40. percben egy előre ívelt labdát csúsztatott kapura BOROS, de a VÍZMŰVEK csapatának hálóőre kitűnően védett. A 42. percben újabb gólszerzési lehetőség előtt álltunk. EL - NAGAR zavarta meg a hazai kapust, így a labda kipattant róla, THÉK csapott le rá, igazított, majd 7 méterről a gólvonalon a kapu közepében álló hazai védő játékost találta el a lövésével. A 44. percben védekezésünk egy könnyelmű labdavesztésünket követően elcsúszott, így ezt megint könyörtelenül kihasználta a VÍZMŰVEK csapatának játékosa. 3 - 0. Ez is maradt a szünetre a mérkőzés állása.

Szünetben erősítenünk kellett, mert a támadó játékunk nagyon kevésnek bizonyult az első játékrészben. Persze több helyen kellett volna cserélnünk, de annyit, amennyit kellett volna, már csak a szabályok sem engedték.
A következő összeállításban mentünk ki a folytatásra:
GULÁCSI, BÁRTFAI, SZABÓ P., VANDLIK, SZIJÁRTÓ, BOROS, ISTENES, BOT, KASZA, VÁRKONYI, SOMOGYI.

Sajnos nagyon hamar betlizett a védelmünk. A 46. percben BÁRTFAI és VANDLIK körülményeskedett, 4 - 0, majd a 47. percben egész csapatunkat leiskolázta ellenfelünk. 5 - 0. A 49. percben szép akciónk végén VÁRKONYI húzta el a kifutó kapus mellett a labdát, kissé kisodródott, de nagyon sokat várt, így a védő szögletre mentette az előttünk álló gólszerzési lehetőséget. Az 50. percben megint csak egér - cica játékot folytatott velünk a hazai csapat, de végül az akció végén az üres kapunk mellé gurított a ziccerbe kerülő játékos. Az 55. percben BÁRTFAI adott el egy tiszta labdát a félpályánál, a megszerzett labdával lekontrázták csapatunkat, majd a kifutó kapusunk mellett az üres kapuba gurított a hazai játékos. 6 - 0. A 66. percben teljesen bealudt a védelmünk. A kapunk előtt guruló labdát minden játékosunk csak nézte, majd a gyorsan lereagáló VÍZMŰVEK játékosa kapunkba lőtte csapatának hetedik gólját. 7 - 0. A 73. percben megint tetszetős támadást vezettünk. Az akciónk végén SZIJÁRTÓ állt szemben a kapussal, de játékosunk a kifutó kapusnak lőtte neki a labdát. A 85. percben térfelünk jobb szélén szabadrúgáshoz jutottunk. BÁRTFAI odaajándékozta az ellenfelének a labdát, aki középre adott. Ott az érkező játékost egyáltalán nem tudtuk elválasztani a labdától, így újabb gólt kaptunk. 8 - 0. Sajnos a fiaskónak nem volt vége. Újabb BÁRTFAI által eladott labdával nyargalhatott kapunkra a labdát szerző játékos, aki higgadtan megoldotta a feladatot, és góljával tovább növelte, és egyben beállította a későbbi végeredményt. 9 - 0. A középkezdést követően legnagyobb örömünkre véget vetett a mérkőzésnek a játékvezető.

A második félidőben KASZA helyett FEKETE és a mérkőzés vége felé FEKETE helyett NAGY lépett pályára.

Gratulálok és nagyon sok sikert a FŐV. VÍZMŰVEK SK csapatának.

Csapatom ma nagyon visszafogott volt. Több játékosom enerváltan futballozott. A pálya középső részén nem tudtunk szerelni.
A második félidőben gyorsabban tudtunk játszani a cseréket követően, szemre is tetszetős - tudatos támadásokat tudtunk vezetni. Ezzel együtt amint játékosaim egyre fáradtak, úgy lett egyre több helyzete az ellenfelünknek, akik ma szinte minden hibánkat, nagy hibánkat góllal büntették.
Megyünk tovább, készülünk, és ezeket a mérkőzéseket a „B” keretünkkel a felkészülés részének tekintjük.