Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U16 BAJNOKI CSEP - GÓL FC - UHFC2015.04.05. vasárnap
CSEP - GÓL FC - ÚJPESTI HALADÁS FC 1 - 8 (0 - 3)
Szögletarány: 3 - 8 (3 - 3) Kapura lövési arány: 4 - 31 (2 - 12)

Hatalmas szélben érkeztünk és kezdtük a soron kö
;vetkező mérkőzésünket CSEPELEN az egykori CSEPEL PAPÍR pályán.
A következő összeállításban kezdtük a mérkőzést:
ISTENES, NYITRAI, TÖRÖK, LUKÓCZKY, SARTORIS, SMELÓ, GERHÁT, CSONKA, VÁRKONYI, SOMOGYI, SZIJÁRTÓ.

Kicsit nehezen indult a mérkőzés részünkről. Apró hibákat vétettünk, a 14. percben labdavesztésünket követően GERHÁT taktikai faultot követett el ellenfelével szemben, amelyért megkapta a teljesen jogos sárga lapos figyelmeztetést. A 19. percben végre jött a HALI gól, és innen a játék képe is megváltozott. VÁRKONYI passzát követően SARTORIS bombázott a hosszú felső sarokba. 0 - 1. A 25. percben pazar támadás végén NYITRAI lövését parádésan védte a hazai kapus. A hálóőrről kipattanó labdára a játékosaink csaptak le, tüzijáték folyt a hazai kapura, de csak a harmadik kapura lövést követően tapsolhattunk újabb gólunknak. Újra NYITRAI elé került a labda, aki jobb oldalról mértani pontossággal ívelt középre, a kapu előterébe, ahol érkezett SOMOGYI és profi módon a hosszú sarokba bólintott. 0 - 2. A gólt követően a sárga lapos GERHÁT helyett BARTÓK lépett pályára. A 36. percben SZIJÁRTÓ ugrott ki a védők közül, majd a kifutó kapus mellett a hosszú sarok felé csavarta a labdát, az sajnos a kapuvasról a mezőnybe pattant, a védő szögletre mentett. Szögletet követően SMELÓ fordult kapura, a kétségbeesett védő csak szabálytalanul tudta szerelni játékosunkat, a mérkőzés játékvezetője azonnal a büntető pontra mutatott. SOMOGYI magabiztosan értékesítette a 11 - est. 0 - 3. A 39. percben újabb szemre is tetszetős játékot mutatott be csapatom, majd az akció végén SARTORIS csavart kissé kapu mellé. A szünetben magabiztos három gólos előnyünkkel várhattuk a folytatást. A sérült CSONKA helyett KAKUSZI folytatta a második félidőben a játékot. A 49. percben BARTÓK adott a középpályán SMELÓNAK egy labdát, mellyel középpályásunk elindult a kapu irányába. Több hazai védővel a nyakában, hátán meg sem állt a kapuig, majd nagy küzdelme végén magabiztosan gurított a kapuba. Remek egyéni teljesítményt láthatott a publikum. 0 - 4. Az 50. percben VÁRKONYI passzát követően SZIJÁRTÓ nyargalt kapura, majd a kifutó kapus mellett magabiztosan helyezett a hosszú sarokba. 0 - 5. Az 52. percben újabb fantasztikus támadás végén tovább növeltük előnyünket. SZIJÁRTÓ - SOMOGYI - BARTÓK összjátékot követően utóbbi kiváló játékosunk a hosszú sarokba lőtt. 0 - 6. Az 53. percben KAKUSZI forintos labdájával BARTÓK táncoltatta meg védőjét, majd a kifutó kapus fölött a kapuba emelt. 0 - 7. Az 57. percben egy kis védelmi megingásunkat kihasználva szépíteni tudott a csepeli gárda. 1 - 7. A 62. percben BARTÓK lesgyanús helyzetben ugratta ki KAKUSZIT, aki elegánsan a kapus mellett a hosszú sarokba helyezett lövéssel beállította a későbbi végeredményt. 1 - 8. A 68. percben újabb pazar akciót vezetett csapatom, mely végén BARTÓK lőtt hatalmas felső lécet. A 82. percben SZIJÁRTÓ elegáns mozdulatát követően csattant a labda az oldalsó kapuvason. A 87. percben nagyon szép akció végén SOMOGYI tekert a hosszú sarok mellé. Sajnos újabb gólt már nem sikerült lőnünk, így is magabiztos győzelemmel térhettünk haza ÚJPESTRE. A második félidőben még pályára lépett csapatunkban SZABÓ P, VANDLIK és GULÁCSI.

Sok sikert a CSEP - GÓL csapatának.

Az első negyedórát kivéve fikarcnyi esélyt sem adtunk ellenfelünknek. Amint telt az idő, úgy jöttünk bele a játékba, és a második félidőben valóban nézőcsalogató játékot bemutatva futball fiestát tartottak játékosaim. Élvezték a játékot, szemre is tetszetős támadásokat vezettünk, azt gondolom mai játékunkkal valóban kiszolgáltuk a mérkőzésre kilátogató nem csak saját, de a vendég szurkolókat is.