Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 Szalagcím: Feltöltve:
 BAJNOKI U16 UHFC - GERRZO2015.03.02. hétfő
BAJNOKI U16 ÚJPESTI HALADÁS FC - GERRZO 1 - 5 (1 - 2)

Szögletarány: 6 - 4 (4 - 3) Kapura lövési arány: 8 - 16 (7 - 8)

Ma az egy évvel idősebb BLSZ U17 bajnokságban a GERRZO csapatához látogattunk az „A” keretünkkel. A TF sporttelepen ebédidőben, déli 12:00 órakor kezdődő mérkőzésen a következő összeállításban kezdtük a m
érkőzést:
ISTENES, NYITRAI, CSONKA, TÖRÖK, SARTORIS, SMELÓ, VÁRKONYI, BARTÓK, LUKÓCZKY, SOMOGYI, SZIJÁRTÓ.
Sajnos egy egyéni hibát követően a 6. percben labdaszerzés helyett - SMELÓ nem volt határozott - gólt kaptunk. Majd a 13. percben a kapunk felső lécén pattant vissza a mezőnybe a labda. A 19. percben VÁRKONYI leleményességének köszönhetően 11 - eshez jutottunk, a hazai kapus kiállítás helyett sárga lapos figyelmeztetésben részesült, a büntetőt SOMOGYI magabiztosan értékesítette. Az egyenlítést követően többször is gólszerzési lehetőséghez jutottunk, de sajnos az összes alkalommal rossz döntéseket hoztunk, rossz megoldásokat választva kihagytuk, elpuskáztuk a lehetőségeinket. A 23. percben bedobást követően a BARTÓK - SOMOGYI akció végén VÁRKONYI pörgetett kapura. A 25. percben TÖRÖK előreívelt labdáját SOMOGYI helyezte kapu fölé, míg a 28. percben SOMOGYI játszotta magát tisztára, üres kapura gurított labdáját a visszaigyekvő védő még a gólvonal előtt mezőnybe vágta. A kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, bár még a 34. percben a kiugró GERRZO játékos a későn kiinduló kapusunk mellett elhúzta a labdát, mégis SARTORIS kiváló ütemben tisztázott szögletre. A 38. percben éppen SARTORIS körülményeskedését kihasználva villámgyors akció végén újra vezetést szerzett a hazai csapat. A félidő vége előtt LUKÓCZKY kapott sárga lapot.
A szünetben cseréltem, TÖRÖK helyett JUHÁSZ lépett pályára.
Sajnos nagyon gyengén folytattuk a második félidőt. A 48. percben NYITRAI passzolta oda a labdát ellenfelének, de ISTENES magabiztosan védett. Az 52. percben teljesen állva maradtunk, csak néztük ellenfelünk játékát, és több játékosom is asszisztált az újabb bekapott gólhoz. Cseréltem a kezdést megelőzően, ISTENES a mezőnyben folytatta SZIJÁRTÓ helyett, GULÁCSI állt a kapuba, KAKUSZI a középpályán folytatta SMELÓ helyett. A következő 20 percben kiegyenlített játék folyt rengeteg hibával mindkét oldalon. A 74. percben támadást vezettünk, az ellenfél büntető területét határoló vonaltól ISTENES teljesen érthetetlen módon 30 méterre visszapasszolt labdájára a hazai játékos rástartolt, majd villámgyors ellenakció végén újabb gólnak örülhetett a HEGYVIDÉK csapata. A 81. percben SOMOGYI szabadrúgása után képtelenek voltunk kapura lőni 7 - 8 méterre a hazai kaputól. A 86. percben NYITRAI csak kísérgette ellenfelét a jobb oldalon, majd a játékos középre adott, és kispályás futballra emlékeztető módon újabb gólt kaptunk, mellyel a GERRZO csapata be is állította a későbbi végeredményt. 5 - 1. A mérkőzés vége előtt középpályán körülményeskedett KAKUSZI, a labdavesztésünkből újabb gyors kontrát vezetve ellenfelünk nagy helyzet előtt állt, de a kiválóan kapujából kilépő kapusunk, GULÁCSI parádésan védett.
Ma az első félidőt kivéve esélyünk nem volt a HEGYVIDÉK csapatát legyőzni. Sajnos az első félidő második felében 3 ziccert kihagytunk 1 - 1 állásnál. A kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, újabb vezetéshez jutott ellenfelünk a szünet előtt, majd a második félidőben teljesen lefociztak minket. Nagyon sok rossz teljesítmény volt a mai napon csapatunkban. Az idei 10 felkészülési mérkőzésen nem adtunk el annyi labdát, mint ezen az egy mérkőzésen.
Játékosaim mindent megtettek a sikeres szereplés érdekében - ami a küzdést illeti - de sajnos csapatban, és egyénileg is nagyon gyengék voltunk. Szünetben a játékrendszeren is próbáltam változtatni, nem jött be, kapust mezőnybe hoztam be, ezzel egy kicsit agilisebbek lettünk elől. De igazán ez sem váltotta be a hozzá fűződő reményeimet. Tudom, hogy kiváló játékosokból állt a mai csapatom, sajnálom, hogy a mérkőzésünk nem ezt bizonyította.
Ez maximálisan az edző felelőssége, van ilyen mérkőzés, amikor rossz napot fogunk ki, és nem jön össze semmi sem. Játékosaim ezzel együtt kiváló futballista palánták, akik becsülettel készültek, és készülnek a jövőben is az eredményes szereplés érdekében. Jövő héten a MÉSZÖLY FSI ellen játszik az „A” keret BLSZ U17 bajnoki mérkőzést, melyen biztosan a jobb arculatunkat mutatjuk, és akár nem csak jó, de eredményes játékkal örvendeztetjük meg a mérkőzésünkre kilátogató szurkoló táborunkat.