Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 UHFC - II. KER. UFC EDZŐ MÉRKŐZÉS2015.02.24. kedd
Ma az erősebb csapatunkkal a Kolozsvári Tamás utcában, a II. KERÜLET UFC csapatának otthonában, edz&#337 mérkőzést játszottunk. Az előzetes egyeztetések szerint megpróbált mindkét csapat a legjobb összeállításban kiállni erre a mérkőzésre. A felkészülési mérkőzéseink közül talán a legjobban várt mérkőzés következhetett, hiszen a BLSZ bajnokság korosztályos csapatai közül az egyik legjobb ellen mérethettük meg felkészültségünket. A tavalyi év bajnoka, és egyben idei év egyik legnagyobb esélyese ellen mindig nagy megtiszteltetés játszani.
Csapatunk a következő összeállításban kezdte a mérkőzést: ISTENES, NYITRAI, TÖRÖK, CSONKA, LUKÓCZKY, VANDLIK, GERHÁT, BARTÓK, SZIJÁRTÓ, SOMOGYI, VÁRKONYI.
Jó iramú első félidőt diktált a két csapat. Mindkét oldalon voltak helyzetek, csapatunk talán agilisabban futballozott vendéglátójánál, BARTÓK bődületes bomba góljának, és VÁRKONYI leleményes labdaszerzését követően kiválóan végigvitt egyéni akciójának köszönhetően a 22. percben már 2 - 0 arányban is vezettünk. A 33. percben elcsúszott kissé védekezésünk, melyet azonnal kihasználtak a kiválóan felkészített hazai játékosok, és a szünetre 2 - 1 - re szépítettek.
Volt egy tervem, hogy a szünetben hogyan fogok cserélni, ezt sajnos az élet áthúzta. Történt ugyanis, hogy az első félidei rendkívül kemény, de sportszerű összecsapásokban ISTENES, és SZIJÁRTÓ megsérült, így az előre eltervezett cserék helyett a következő összeállításban folytattuk a második félidőben a játékot:
GULÁCSI, NYITRAI, LUKÓCZKY, CSONKA, PERGEL, BOROS, GERHÁT, BARTÓK, SMELÓ, VÁRKONYI, SOMOGYI.
A második félidő első felében rendkívül kapkodóan, nagyon sok hibával játszottunk. Labdaszerzéseinket követően azonnal eladtuk a labdákat, szinte nem volt nálunk a labda. A mérkőzés ezen szakaszában teljesen a hazai csapat irányította a mérkőzést. A 63. percben egy sarokrúgást követően maradtunk le az emberekről, a kapunk előterébe érkező labdát nem tudtuk kifejelni, így a hazai csapat góllal büntetett. 2 - 2. Szerencsére kettő perc múlva SOMOGYI végezhetett el sarokrúgást a vendéglátó csapat kapuja előtt. A beívelt labdát a hazai védők a kapujukba továbbították, így újra mi vezethettünk. 3 - 2. Ahogy múlt az idő, úgy tudtunk egyre többször a szorításból kijönni, és gyors kontra támadások végén ziccerig jutni. Sajnos az adandó alkalmakat elpuskáztuk, több gólt nem tudtunk rúgni, így a mérkőzés végeredménye 3 - 2 a javunkra.
Gratulálok játékosaimnak a mai játékhoz. Az első félidőben valóban nagyon jól játszottunk. A másodikban a cseréket követően sokat lassult a játékunk, de minden játékosom megtett mindent a győzelem érdekében. Természetesen a felkészülési mérkőzésünk után nem ünnepeltetjük magunkat, készülünk tovább, mert azért még van mit javítanunk. Egy lépcsőfok volt, mellyel úgy érzem eggyel közelebb kerültünk a kitűzött hallgatólagos célunk felé. Köszönjük a II. KER UFC csapatának, hogy kiváló körülmények között újabb edző mérkőzéssel tudtuk egymás felkészülését segíteni. Jó felkészülést a kiválóan felkészített hazai csapat játékosainak, és a felkészülésért felelős edzőinek.