ÚJPESTI HALADÁS F.C. hivatalos oldala
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 Szalagcím: Feltöltve:
 ÚJPESTI HALADÁS FC - HALÁSZTELEK FC2015.02.04. szerda
Vasárnap 11.00 órakor a VARGA ZOLTÁN SPORTTELEPEN újabb felkészülési mérkőzést játszottunk. Ezúttal a HALÁSZTELEK 98 - 99 - es csapatát fogadtuk.
Kovács Mihállyal évek óta jó kapcsolatot tartunk. Bár a két csapat között nagy a távolság, mégis Misi Bácsi az éppen aktuális csapataival szinte állandó résztvevője a felkészülési mérkőz&#
233;seinknek - és HALI kupáknak. Nagy tapasztalattal, hosszú évtizedes futballban eltöltött évekkel a háta mögött a magyar utánpótlás nevelés megbízható, oszlopos tagja.
Úgy gondoltam csapata, mivel idősebb korosztályú játékosokból is áll, így jó lesz felkészülési szempontból. Végül is játéknak jó volt, az eredmény az most nem számít. ÚJPESTI HALADÁS FC - HALÁSZTELEK SC 16 - 2.
Kezdő összeállításunk: ISTENES, NYITRAI, TÖRÖK, LUKÓCZKY, SARTORIS, BOROS, VÁRKONYI, SMELÓ, VANDLIK, SZIJÁRTÓ, SOMOGYI. Mérkőzés közben csereként pályára lépő játékosaink: GULÁCSI (kapuba állt be, így ISTENES a mezőnyben folytatta), EL - NAGAR, KASZA, BARTÓK, GERHÁT, KAKUSZI, NAGY. Gólszerzők: ISTENES 4, BARTÓK 4, SOMOGYI 2, SZIJÁRTÓ 2, NYITRAI, LUKÓCZKY, KAKUSZI, GERHÁT.
A 3 X 35 percre tervezett mérkőzés alakulása: 3 - 1; 3 - 0; 10 - 1.
Az első 15 percben rendkívül pontatlanul játszottunk. Labdaszerzéseink megvoltak, de sajnos középpályán, vagy a védelmünkben azonnali labdaszerzést követően szinte minden alkalommal labdát veszítettünk pontatlan passzaink miatt. Ennek ellenére a 18. percben már 2 - 0 arányban vezettünk. Ahogyan telt az idő, úgy egyre biztosabban játszottunk, szép lassan felőröltük ellenfelünket, egyre inkább már csak mi támadtunk. Középpályán labdákat tudtunk szerezni, és korszerű, szemre is tetszetős támadásokat vezetve, rendkívül sok helyzetet alakítottunk ki.
A harmadik harmadra ellenfelünk teljesen elfáradt, látszott a két csapat edzés számának, és azok látogatottságának különbsége. Voltak súlyos hibáink, de azokat kielemezzük, és a következő mérkőzésekre ki is javítjuk.