Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 SOROKSÁR TEREMKUPA 2000. JAN. 1. UTÁNIAKNAK2015.01.19. hétfő
Hosszú évek óta néhány 2000. január 01. után született játékosunk megbízhatóan rengeteg munkával készül az 1999. január 01. után született játékosainkkal együtt. Alap emberekké váltak, nélkülük szinte nem kezdődhet HALI 99’ - es mérkőzés. Az idei évtől a 98’ - as bajnokságban is remekül helyt álltak ezek a srácok. Amikor 2015. január első napjaiban Petike Jánostól, a SOROKSÁR SC 2000 - es csapatának edzőjétől meghívást kaptam a tornára, azonnal arra gondoltam, itt a remek alkalom, hogy ezen játékosaimnak megköszönjem az eddigi fáradozásaikat egy, a saját korosztályuk játékosaiból kialakított tornán való játéklehetőséghez juttatással.

Norbi a kupa napjára lebetegedett, így nélküle kezdtük meg a játékot. Már az egyeztetésünknél jeleztem a rendező csapat vezetőjének, hogy 2 - 3 túlkoros játékost kell vinnem, mert különben nincsen azért annyi 2000. január 01. után született játékosunk. Végül is a két túlkoros játékos: LEÓ, és T. MILÁN. Első játékosunkat főleg a kapuba, míg második játékosunkat a mezőnybe szántam. T. MILÁN - ról meg kell jegyeznem, hogy tudomásom szerint kevesebb, mint egy órán múlott, hogy ne túlkorosként vegyen részt a kupán, hiszen 1999. december 31. éjszakáján, röviddel éjfél előtt született.

A 2000 - es játékosaink: CS. ÁDÁM, ZSOMBOR, F. DANI, MÁRK, P. DÁVID, SZ. ISTVÁN, KRISTÓF.

A résztvevő csapatok rajtunk kívül: SOROKSÁR SC, ESMTK, TAKSONY SE, CSEPEL SC.

Az első három mérkőzésen az utolsó percben döntöttük el egy - egy góllal a mérkőzést a magunk javára.

A TAKSONY csapatát 1 - 0 - ra (gól: CS. ÁDÁM), a CSEPEL SC csapatát 3 - 2 - re úgy, (CS. ÁDÁM, ZSOMBOR, SZ. PISTI) hogy a CSEPEL vezetett 0 - 2 - re, míg a SOROKSÁR csapatát 0 - 1 - ről (LEÓ, LEÓ), 2 - 1 - re fordítottuk meg, és nyertünk.

A mérkőzések eredményei úgy alakultak, hogy az utolsó mérkőzésen elég lett volna a döntetlen eredmény is, és akkor csapatunk lett volna a tornagyőztes. Sajnos már öt perc elteltével hatalmas védekezési hibának köszönhetően 0 - 2 volt az állás az ESMTK javára. LEÓ tudott egy góllal szépíteni, majd T. MILÁN lőtt hatalmas oldal kapufát, majd fejelt ziccerben mellé, így elmaradt az egyenlítés, s csapatunk csak a dobogó harmadik fokára állhatott a hármas holtverseny miatti gólkülönbséggel meghozott versenybírósági határozat alapján.

Játékosaimra így is nagyon büszke vagyok, sajnos fejben nem tudtuk elviselni a hatalmas előttünk álló lehetőséget. Tanultunk hibáinkból, és most már csak a nagypályás tavaszi szezonra való felkészülés lebeg a szemünk előtt.