Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 BAJNOKI U17 KELEN SC - ÚJPESTI HALADÁS FC2014.11.24. hétfő
BAJNOKI U17 KELEN SC - ÚJPESTI HALADÁS FC 10 - 3 ( 5 - 1 )

Szögletarány: 7 - 2 ( 4 - 0 ) Kapura lövési arány: 24 - 11 ( 13 - 4 )

Az előzőleg múlt hét végén egyeztetett időponttól ellenkezőleg szombaton reggel tudtuk meg, hogy aznap 11:00 órától lesz mérkőzés. Gyorsan riasztva let
t mindenki, majd így kicsit fáradtan, de ott volt a csapat a megadott időpontban.

A kezdő csapat: LEÓ, NY. TOMI, B. BENCE, ZSOMBOR, G. DÁVID, CS. ÁDÁM, B. ZOLI, CS. ÁDÁM, BERTI, S. BÁLINT, V. BÁLINT.

A hazai csapat volt a kezdeményezőbb az első perctől. Szinte az első kialakított helyzetből meg is szerezték a vezetést. A középső játékosaink csak nézték, ahogy egy - két érintős játékkal kipasszoltak minket, majd ziccerben a kifutó kapusunk mellett a sarokba lőtte a befejező játékos. 1 - 0. A 6. percben középkezdésből idén harmadszorra már gólt ért el S. BÁLINT. 1 - 1. A 8. percben kapusunk egy előre ívelt labdánál ütközött az érkező játékossal, így a labdát elvétette, a kipattanó labdát fölé emelte a játékos. A 21. percben kapunktól 17 méterre ZSOMBOR finom mozdulattal próbált labdát szerezni, melyet természetesen nem tudott magvalósítani, így a szemfüles játékos a hosszú sarokba lőtt. 2 - 1. Az első félórában szinte teljesen álló futballt játszó csapatom játékosai a 28. percben is csak végignézték, amint a KELEN játékosai ziccerig játszhattak, majd újabb gólt rúgott a támadó játékos. 3 - 1. A 36. percben egy bedobást követően lemaradtunk, kapusunk LEÓ hatalmasat védett. A 39. percben megint csak végignéztük, amint négy játékos között a csatár a kapunkig futhatott, majd kapusunk mellett a kapunkba helyezett. 4 - 1. A 44. percben ZSOMBOR csak nézte az ellenfelét, majd a csatár újabb gólt ért el. 5 - 1. És jöhetett a szünet.

Szünetben cseréltem, pályára lépett B. ZOLI helyett MODI, és B. BENCE helyett BEBE.

Egy kicsit zártabban kezdtünk az első félidőhöz képest, mégis az 52. percben megint csak körülményesek voltunk, így labdaszerzésünk elmaradt, a hazaiak lendülhettek meg, és kapunkig nyargalhatott a játékos, a visszaigyekvő védőnk már csak szabálytalanul tudta megállítani a játékost. A jogosan megítélt büntetőt magabiztosan rúgta a KELEN játékosa a kapunkba. 6 - 1. Az 55. percben az S. BÁLINT által elvégzett sarokrúgás a hosszú oldalon a kapuvas belső oldaláról a mezőnybe pattant. A 60. percben CS. ÁDÁM szerzett labdát, majd indította S. BÁLINTOT, aki a hosszú sarokba lőtt. 6 - 2. A 65. percben G. DÁVID volt erőszakos, labdát szerzett, de sajnos az utolsó pillanatban a hazaiak kapusa óriásit védett. A 70. percben NY. TOMI adta el a labdát, a labdát szerző játékostól már csak szabálytalanul tudtuk elválasztani a játékosunkat. A büntetőt magabiztosan végezte el a kijelölt játékos. 7 - 2. A 78. percben látványos akciót vezettünk, majd a végén S. BÁLINT indította V. BÁLINTOT, aki a hosszú sarokba lőtt. 3 - 7. A 80. percben T. MILÁN lézengett a pályán, a támadó játékos faképnél hagyta a védőnket, majd a kifutó kapusunk mellett gólt lőtt. 8 - 3. Bár nem volt több cserénk, a csereként beállított T. MILÁNT kellett lecserélnem. A 82. percben játékosaink között nyugodtan húzogathatott a KELEN játékosa, majd miután tisztára játszotta magát, nagy gólt lőtt. 9 - 3. A 84. percben S. BÁLINT egy bedobást követően tört kapura, de sajnos a végén csúnyán fölé lőtt. A 85. percben megint csak néztük a hazaiakat, majd a belső kapuvasat találó lövés után ezúttal a mezőnybe pattant a labda. A 87. percben LEÓ védett hatalmasat. A 88. percben sarokrúgást végezhetett el a hazai játékos. Kapusunk elszámította magát, és megkaptuk a 10. gólt. Ezek után már csak a középkezdésre volt idő.

Gratulálok a KELEN SC csapatának.

Remélem tavasszal a legerősebb csapatunkkal tudunk kiállni, és sokkal szorosabb meccset tudunk játszani. Nagyon rossz úgy játszani, hogy egy egész csapat cserékkel együtt a mérkőzés előtt 3 órával tudja meg, hogy aznap mérkőzés lesz. A mai vereség abszolút az edző - TÓTH GYULA - hibája, mert nem figyelte a mérkőzés lekötéseket.

Játékosaim akartak, ma ilyen előzményekkel csak ennyire voltunk képesek. Szerdán a GERRZO - hoz megyünk és győznünk kell.