Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 BAJNOKI U17 ÚJPESTI HALADÁS FC - SZENT ISTVÁN SE2014.11.16. vasárnap
BAJNOKI U17 ÚJPESTI HALADÁS FC - SZENT ISTVÁN SE 6 - 0 ( 4 - 0 )

Szögletarány: 1 - 11 ( 0 - 8 ) Kapura lövési arány: 21 - 10 ( 10 - 7 )

Az elmúlt kissé hosszúra nyúlt pontokban ínséges időszakn
ak akartunk ezen a szombaton véget vetni. Ennek szellemében készültünk. Az elmúlt négy hétben több sérültünk volt az alap embereket tekintve, őket sajnos a mérkőzések bizonyították, hogy nem tudtuk pótolni, csak helyettesíteni. Az elmúlt héten jöttek a megbetegedések. A hétre úgy nézett ki, talán végre a legerősebb, vagy majdnem a legerősebb összeállításban tudunk játszani. Végül is az alap csapatból SZ. GÁBORNAK, P. ÁDÁMNAK nem sikerült a sérüléséből felépülnie, míg sajnos CS. ÁDÁM a betegségéből még nem gyógyult ki. Vannak még többen a csapatunkból, akik jelenleg is sérültek, vagy betegek, ők egyelőre nem az alap csapathoz tartoznak, de azért mindenképpen meg kell említeni őket: B. MÁTÉ, K. DANI, F. DANI, MÁRK.

A mai mérkőzésen így a következő összeállításban kezdtük a mérkőzést: LEÓ, NY. TOMI, ZSOMBOR, SZ. PISTI, P. DÁVID, B. BENCE, V. TOMI, G. DÁVID, BERTI, S. BÁLINT, V. BÁLINT.

Hamar vezetést tudtunk szerezni. A 6. percben P. DÁVID előre ívelt labdáját fejelte S. BÁLINT el a kifutó kapus mellett, majd az üres kapuba gurított. 1 - 0. A 13. percben S. BÁLINT ugrott ki, de sajnos az utolsó pillanatban hosszan szöktette magát. A 14. percben V. BÁLINT ugrott ki, majd BERTI elé tálalt, aki a kifutó kapus fölött az üres kapuba emelt hanyag eleganciával. 2 - 0. A 15. percben G. DÁVID S. BÁLINTOT ugratta ki a félpályától, majd a kifutó kapus mellett a hosszú sarokba helyezett. 3 - 0. A 24. percben V. TOMI indította BERTIT, aki a kifutó kapus mellett a hosszú sarokba helyezett. 4 - 0. A 42. percben a kapunktól 18 méterre középről végezhetett el szabadrúgást a vendégcsapat. A szabadrúgást elvégző játékos kapura tekert labdája milliméterekkel kerülte el szerencsére a kapunkat. A 44. percben kapusunk LEÓ parádés vetődéssel a bal felső sarokba tartó lövést magabiztosan szögletre mentette. A sarokrúgást követően labdát szereztünk, majd az indítás előtt a játékvezető szünetet rendelt el.

A szünetben átbeszéltünk egy - két dolgot, mely létfontosságú volt az eredményes második félidő előtt. Nem cseréltem, nem akartam a fantasztikus csapat egységet megbontani, bár készültünk, hogy a sárgalapos P. DÁVID helyett a második félidőben a csere lehetősége fennállt. Bal oldali védőnk is kiválóan játszott, csak egy sárgalapos figyelmeztetés miatt nem akartam kiállíttatni a játékosomat.

A 64. percben V. BÁLINT ugrott ki, elhúzta a labdát a kifutó kapus mellett, majd sajnos a hosszú sarok mellé helyezett. A 70. percben BERTI labdaszerzését követően újabb 100% - os helyzetet sikerült kialakítani, de játékosunk a kifutó kapus és egyben a kapu mellé is helyezett. A 71. percben S. BÁLINT ugrott ki a védők közül, majd a kifutó kapust látva átemeléssel próbálkozott, de sajnos ezúttal is a kapus magabiztosan védett. A 72. percben megint S. BÁLINT ugrott ki, tört be a büntetőterületen belülre, de fölényes mozdulatából eredő kapura helyezését megint csak magabiztosan védte a hálóőr. A 75. percben V. TOMI pazar labdájával BERTI nyargalhatott kapura, majd a vendégek kapusának lábai között tovább növelte góljával az előnyünket. 5 - 0. A 81. percben S. BÁLINT indította V. TOMIT, aki tanári módon elhúzta a labdát a kifutó kapus mellett, majd az üres kapuba gurított. 6 - 0. A 88. percben S. BÁLINT indítását V. BÁLINT lőtte gyengén kapura. Ezek után már említésre méltó esemény nem történt. Magabiztos győzelmet könyvelhettünk el egy kiválóan felkészített SZENT ISTVÁN SE csapatával szemben.

Sok sikert a SZENT ISTVÁN SE csapatának.

Játékosaimra nagyon büszke vagyok, mert végig nagyon fegyelmezetten, óriási elánnal, pontosan játszottunk. Mindent megtettek a pályán lévő játékosaim, hogy ne kapjunk gólt, és győzzünk. Bár nagyon erős csapat ellen játszottunk, és ekkora eredménybeli különbség egyébként nincsen a két csapat között, mégis megállapíthatjuk, hogy a mai napon akár még nagyobb arányú győzelmet is kialakíthattunk volna 100% - os ziccereinket tekintve. Tudjuk természetesen kezelni a mai győzelmünket, és már - már a jövő heti mérkőzésre koncentrálunk.