Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U17 BAJNOKI ÚJPESTI HALADÁS FC - LEVEGŐ ENERGIA2014.11.16. vasárnap
U17 BAJNOKI ÚJPESTI HALADÁS FC - LEVEGŐ ENERGIA 0 - 9 ( 0 - 4 )

Szögletarány: 1 - 6 ( 0 - 4 ) Kapura lövési arány: 4 - 25 ( 3 - 10 )

A tegnapi sikeresen befejeződött BLSZ U16 bajnoki mérkőzést követően az igen elcsigázott és elfáradt csapatunk fogadta az egy évvel idősebb bajnokságban a LEVEGŐ ENERGIA kiválóan felkészített csapatát. S bár csapatunk nem a
legerősebb összeállításban kezdte el a mérkőzést, mégis szerettünk volna most is sikeresen szerepelni. A kezdő összeállítás: LEÓ, NY. TOMI, SZ. PISTI, ZSOMBOR, T. MILÁN, K. DANI, V. BÁLINT, B. ZOLI, S. BÁLINT, VIKTOR, SZ. GÁBOR.

Az első percben S. BÁLINT előtt adódott lehetőség, cselezgetett, majd sajnos lövés előtt elveszítette a labdát. Ezek után a vendégcsapat teljesen átvette a kezdeményezést, sajnos nem nagyon volt nálunk a labda. A 2. percben védelmünk nagyon lemaradt, a szélről beadott labdát szabadon, senkitől sem zavartatva fejelhette az érkező játékos a kapunkra. Kapusunk magabiztosan védett. A 10. percben SZ. GÁBOR hatalmas hibáját kegyetlenül kihasználta az ellenfelünk, ennél az esetnél kicsit kapusunk is elmélázott, így őt is megelőzve, tovább passzolta a játékos a társának a labdát, majd az érkező játékos az üres kapuba guríthatott. 0 - 1. A 16. percben a térfelünkön S. BÁLINT vétett el egy labdát, az őt szerelő játékosnak nem ment utána, így szabadon indulhatott a kapunk irányába, kellően lendületbe kerülve középső gyengélkedő játékosaink között simán ziccerig játszottak, majd újabb góllal tovább növelték előnyüket. 0 - 2. A 19. percben védelmünk csak asszisztált, majd LEÓ parádésan védett ziccer helyzetben. A 21. percben K. DANI remek átadását S. BÁLINT lőhette kapura úgy 17 méterről. Sajnos lövése méterekkel elkerülte a kaput. A 23. percben megint csak LEÓ védett egy ziccerben kiugró vendégjátékos lövésénél. A 24. percben VIKTOR ugrott ki S. BÁLINT labdájával, majd 16 méterről kissé kisodródott helyzetben kapura lőtt, de sajnos a vendég kapus magabiztosan védett. A 26. percben T. MILÁN mellett szabadon indult a kapunk irányába a szélső játékos, majd bődületes erővel a felső léc alá bombázott. 0 - 3. A 39. percben védelmünk mellett szabadon indult az alapvonal irányába a vendégjátékos, majd középre adott. Az érkező játékostárs senkitől sem zavartatva magabiztos nyugalommal guríthatott az üres kapuba. 0 - 4. Az első félidei szenvedés után nagyon vártuk már a szünetet, cseréltem, próbáltunk újítani, csapatunk a következő összeállításban folytatta a második félidőben a játékot:

LEÓ, VIKTOR, SZ. PISTI, ZSOMBOR, NY. TOMI, B. BENCE, V. BÁLINT, V. TOMI, BERTI, S. BÁLINT, SZ. GÁBOR.

A cseréket követően a játékban kicsit gyorsabbak lettünk, kicsit többet voltunk ellenfelünk térfelén, de sajnos nem tudtunk igazán megújulni, sőt talán be kell ismerni mindent összefoglalva a magunkról kialakított első félidei kép sem változott igazán. Az 52. percben szellős volt, a ziccert ki is használta a vendégcsapat. 0 - 5. Az 54. percben megint csak néztük az ellenfelet, így tovább nőtt a hátrányunk. 0 - 6. Az 58. percben V. BÁLINT indította SZ. GÁBORT, aki az akció végén kapura lőtt, de a kapus parádésan védett. A 60. percben V. TOMI számított el egy beadást, ezt kihasználta az érkező vendégjátékos, egyből kapura lőtt, kapusunk LEÓ parádésan védett. A 65. percben néztük az ellenfelet, amint kapunk mellé emelt. A 71. percben V. TOMI vétett el egy labdát, majd az így megszerzett labdát ziccerig játszva ellenünk góllal fejezte be a támadást. 0 - 7. A 75. percben újabb nézelődésünket használta ki az AIRENERGY csapata, az eredmény 0 - 8. Cseréltem, V. TOMI helyett MÁRK lépett pályára. A 82. percben újra LEÓ parádézott, védelmünk mintha pályán sem lett volna. A 86. percben újabb gól itt már kapusunk sem tudott hárítani. 0 - 9. Pár perc múlva megváltásként jött a játékvezető hármas sípjelzése, mellyel véget vetett a 90 percnyi szenvedésünknek.

Gratulálok a LEVEGŐ ENERGIA csapatának. Minden szinten felülmúltak minket, egyedül kapusunk, aki ma abszolút fel tudta venni ellenfelünkkel a ritmust. Kiválóan védett, csak LEÓNAK köszönhető, hogy nem többszörösét kaptuk a ma bekapott góloknak.

Játékosaimon látszott a teljesen érthető fáradság. Jövő héttől már végre csak egy mérkőzés lesz hetente, remélem, tudunk javítani az igen rosszra sikeredett utolsó három mérkőzésünk mérlegén itt az U17 bajnokságban.