Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U13 GÁZMŰVEK MTE - ÚJPESTI HALADÁS FC2012.06.17. vasárnap
U13 BAJNOKIGÁZMŰVEK MTE - SZT.PÁL AKADÉMIA - ÚJPESTI HALADÁS FC 0 - 1 / 0 - 1 /

Szögletarány: 6 - 5 ( 5 - 4 )

Az utolsó bajnoki mérkőzésre megérkezett a kánikula. Mivel játékosaim közül többen is érzékenyek az ilyen meleg id&#
337re, kíváncsi voltam, mennyire tudjuk magunkat felszívni egy jó eredményre és teljesítményre. Csapatom a következő összeállításban kezdte a mérkőzést: LEÓ, ZSOMBOR, P. ÁDÁM, B. MÁTÉ, B. BENCE, PETI, V. TOMI, S. BÁLINT, V. BÁLINT, G. DÁVID, GÁBOR.

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést. Kezdeményezőbb, kreatívabb futballt játszottunk az első percektől. A 9. percben jött is a HALI gól. Leó kirúgását követően ZSOMBOR hozta fel a labdát, majd a középpályán S. BÁLINThoz passzolt, aki kiváló labdaátvétele után fantasztikus mélységi passzal kiugratta Gábort, aki higgadtan, elegáns mozdulattal a kifutó kapus fölött megszerezte a mérkőzés első - és később kiderült - egyetlen gólját. 0 - 1. A továbbiakban is játékosaim irányították a játékot, és a következő 10 percben főleg szögleteket követően újabb góllövési szituációkat hibáztunk el. A 20. percben ivószünet volt a nagy meleg miatt. A mérkőzést folytatva a hazai együttes volt a kezdeményezőbb, innentől a labdabirtoklás 70 - 30 volt a SZT. PÁL AKADÉMIA csapatának javára. A 21. percben cseréltem, G. DÁVID nem érezte jól magát, CS. ÁDÁM lépett pályára. Annak ellenére, hogy a hazai csapatnál volt a labda, az első félidőben még lövő helyzetet sem tudtak kialakítani.

A szünetet követően sem változott a helyzet, a SZT.PÁL AKADÉMIA csapatánál volt a labda, de igazán csak szélességben tudtak passzolgatni, előre játékban nagyon jól lezártuk a területeket, játékosaim nagyon jól alkalmazták a területi védekezés alapjait. A vendéglátók csak 1 - 1 távoli szabadrúgásból voltak veszélyesek, de kapusunk kiválóan hárította ezeket a lövéseket. Az 55. percben cseréltem: V. BÁLINT helyett T. MILÁN; P. ÁDÁM helyett P. DÁVID, majd a 60. percben V. TOMI helyett K. DANI, és a 65. percben GÁBOR helyett CS. MILÁN lépett pályára. Az utolsó percekben már közelebbről is volt szabadrúgás a hazai csapat javára, de a sorfalba állított játékosok és kapusunk kiválóan működött együtt, így a mérkőzés végéig már nem változott az eredmény.

Gratulálok a SZT.PÁL AKADÉMIA csapatának, nagyon sokat fejlődtek, jó felkészülést a jövő évadra. Nagyon büszke vagyok játékosaimra, mert a mai napon is megmutattuk, hogy nagyon egységes és jó csapat vagyunk. A mérkőzés bizonyos periódusaiban egy - két passzal sikerült helyzetig eljutnunk, míg ellenfelünk bár nagyrészt birtokolta a labdát, igazán nagy helyzetet nem tudtak kialakítani. Játékosaim nagyon fegyelmezetten zárták le a területeket. Az egész évben jó teljesítményt mutattunk, és az elég jónak mondott őszi szezon után tavasszal az eddigi legjobb teljesítményünket mutatva 12 mérkőzésen 8 győzelem 2 döntetlen 2 vereség 28 - 7 gólaránnyal a hatodik helyen végeztünk 14 csapatból. Összesen 49 ponttal. A két vereség 1 - 2; 1 - 2 II. KERÜLET (3.helyezett); és IKARUS (1. helyezett) ellen. Egy mérkőzés elmaradt az esőtől feláztatott talaj miatt a BUDAFOK csapata ellen. Felajánlottunk négy időpontot is, egyiket sem fogadták el. Felajánlottuk, hogy elmegyünk hozzájuk lejátszani a mérkőzést, azt sem fogadták el. Várjuk a BLSZ Verseny Bizottságának döntését.

Gratulálok az ÚJPESTI HALADÁS FC valamennyi játékosának a legfiatalabbaktól a legidősebbekig - és felnőttekig. Büszkék vagyunk a két dobogós ( U17 és U15 ) csapatra. Jó nyarat és július végétől eredményes felkészülést MINDENKINEK. SOK SIKERT az U17 - es csapatból PORTUGÁLIÁBAN labdarúgó pályafutását folytató IVANCSÓ DÁVIDNAK! Méltó példa lehet Dávid valamennyi labdarúgónk számára.