Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U13 ÚJPESTI HALADÁS FC - IKARUS BSE2012.06.14. csütörtök
U13 BAJNOKIÚJPESTI HALADÁS FC - IKARUS BSE 1 - 2 ( 1 - 1 )

Szögletarány: 4 - 8 ( 2 - 6 )

Jó hangulatban készült csapatunk az egész héten a nagy eséllyel bajnoki címet szerző IKARUS BSE csapata ellen. Nagy volt a fogadkozás, egy pillanatig sem érződött a játékosaimon, hogy az egészségesnél jobban tartan&#
225;nk a XVI. kerületi csapattól. Kapusunk - LEÓ - megbetegedett a héten, így ki kellett hagynia edzést. Szerencsére játékra jelentkezett, de idén bevezetett, és ezidáig remekül működő csapatunkon belüli szabályoknak megfelelően csak a csereként léphetett a mai napon pályára. Sajnos az egész héten amúgy is kisebb sérüléssel bajlódó K. DANI a mérkőzést megelőző napon újabb sérülést szenvedett, így teljesen ki kellett hagynia számunkra igen fontos mérkőzést. Ezek után a következő összeállításban kezdtük a mérkőzést: V. TOMI, T. ZSOMBOR, P. ÁDÁM, B. MÁTÉ, B. BENCE, B. PETI, NY. TOMI, S. BÁLINT, V. BÁLINT, G. DÁVID, SZ. GÁBOR.

Csapatunk kezdte jobban a mérkőzést, mégis ellenfelünk tudott gólt szerezni. A 13. percben a jobb szélen elfutott az ellenfél szélsője, játékosaink behátráltak. A kapu közelébe érve a hosszú oldalra ívelte a labdát, kapusunk kiütötte, de sajnos elméláztunk, és az IKARUS játékosa egyből a kapu jobb sarkába bombázott. 0 - 1. Csapatom nem esett össze a gól után, és teljes erőbedobással az egyenlítésre hajtottunk. A 18. percben némi tétovázás után cseréltem, taktikai szempontokból LEÓ lépett pályára NY. TOMI helyett. Leó a kapuban, míg V. TOMI a mezőnyben folytatta a játékot. A 20. percben egyenlített csapatunk. V. Tomi remek baloldali egyéni alakítását követően a hosszú oldalra lőtt élesen, ahol fantasztikus ütemben berobbant G. Dávid, és a védőjét megelőzve lőtt a hálóba. 1 - 1. Az egyenlítés után harcos - de mindvégig sportszerű játék folyt. Kisebb lehetőségek mindkét oldalon adódtak, bár úgy érzem az első félidő hátralévő perceiben játékosaim voltak kreatívabbak, kezdeményezőbbek, csapatom irányította a játékot. Gól már nem született, így mindkét csapat játékosai megérdemelték a 35 perc leteltével a kötelező szünetet, pihenési lehetőséget.

A szünetben nem cseréltem. Játékosaimmal elégedett voltam. A 42. percben a baloldalról Gábor ugrott ki, a kifutó kapust megelőzve az üres kapu irányába gurított, de sajnos a kapu bal alsó sarka mellett a labda elhagyta a játékteret. G. Dávid próbálta elérni vonal előtt a labdát, de sajnos ez nem sikerült. Sajnos a 45. percben távoli szabadrúgást kiválóan hárította kapusunk, de a kipattanó labdára megint az IKARUS játékosa robbant be legelőbb, és lőtte csapata számára a győztes, és egyben a bajnoki címet jelentő gólt. 1 - 2. Játékosaim nem adták fel, újra ki akartunk egyenlíteni. 46. percben kapura lőtt S. BÁLINT a kapusról kipattanó labdáról sajnos a berobbanó csatáraink lemaradtak. Az 55. percben cseréltem G. DÁVID helyett CS. ÁDÁM lépett pályára. A 60. percben baloldali támadást követően lőtt oldalhálót a vendégcsapat játékosa. A 65. percben cseréltem az utolsót, B. BENCE helyett T. MILÁN lépett pályára. Az eredmény már nem változott, a mérkőzés végén kezdhették kettő - egyes győzelmükkel végződött mérkőzés után a jól megérdemelt bajnoki címet ünnepelni az IKARUS BSE játékosai, vezetősége, szülői - és szurkolótáboruk.

Gratulálok az IKARUS csapatának a bajnoki címhez, és a mai győzelemhez. Játékosaimra nagyon büszke vagyok, sokat dolgoztak a mérkőzésen, jól játszottak a gyerekek, úgy érzem megérdemeltünk volna legalább egy pontot. Sajnálom azt a két kihagyást, melyet követően a gólokat kaptunk. Becsületünkre váljék, hogy nem estünk össze, mindvégig küzdöttünk, és próbáltunk jó játékkal kiegyenlíteni, mely 0 - 1 után még sikerült is.