Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 Szalagcím: Feltöltve:
 U13 A.C. ZRÍNYI - ÚJPESTI HALADÁS FC2012.06.03. vasárnap
U13 BAJNOKIA.C. ZRÍNYI - ÚJPESTI HALADÁS FC 0 - 3 ( 0 - 1 )

Szögletarány: 0 - 17 / 0 - 12 /

Az elmúlt két fordulóban csapatunknak elmaradt mindkét bajnoki mérkőzése, így a heti edzések alatt a csapaton érződött a mérkőzés hiánya. Játékosaim becs
2;lettel készültek az edzéseken, így bízhattam a gyerekek jó felkészültségében és győzni akarásában. A csapatunk ezen a mérkőzésen a következő összeállításban kezdte a játékot: LEÓ, ZSOMBOR, B. MÁTÉ, P. DÁVID, B. BENCE, NY. TOMI, K. DANI, S. BÁLINT, PETI, T. MILÁN, GÁBOR.

Már az első pillanatoktól kezdve magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, játékosaim irányították a játékot. A CSMTE - MÉSZŐLY FOCI SULI elleni mérkőzésünkhöz hasonlóan már a félpályánál, vagy már az ellenfél térfelén labdát tudtunk szerezni, és szemet gyönyörködtető támadásokat kialakítva nagyobbnál-nagyobb helyzeteket alakítottunk ki. A hazai csapat védői többször kétségbeesésükben csak szögletre tudtak menteni. Az elvégzett szögleteinkből - kettő kivételével - ordító gólszerzési lehetőségeink sajnos a 33. percig gól nélkül maradtak. A 33. percben S. Bálint ívelte a büntető területen belülre a sarokrúgást. Beadására T. MILÁN kiváló ütemben érkezett, és a védőket, és a Zrinyi csapatának kapusát megelőzve lőtte csapatunk első gólját. 0 - 1. A további percekben újabb gólszerzési lehetőségeket puskáztak el játékosaim, szinte mindenkinek - kapusunkat kivéve - adódott lehetősége. A szünetet jelentő sípszó után a gyerekek megérdemelték a szurkolótáborunk felől érkező tapsokat.

A szünetben cseréltem: T. MILÁN helyett G. DÁVID; NY. TOMI helyett V. BÁLINT; és P. DÁVID helyett MODI lépett pályára.

A következő összeállításban folytattuk a második játékrészben szünet után a játékot: LEÓ, ZSOMBOR, B. MÁTÉ, B. BENCE, MODI, PETI, K. DANI, S. BÁLINT, V. BÁLINT, G. DÁVID, GÁBOR.

Ott folytatódott a játék, ahol az első félidőben abbamaradt. Játékosaim irányították a játékot, és labdaszerzéseket követően tervszerűen tudatosan felépített támadásokat vezetve hatalmas helyzeteket alakítottunk ki. Az ellenfél kapusa az első félidőben a közeli szituációkban nagyon jól védett, így a szünetben a srácokkal megbeszéltük a támadás befejezéseit. A 38. percben S. Bálint kiváló labdával indította Gábort a baloldalon, csatárunk a megbeszéltek alapján a hosszú oldalra lőtt hatalmas bombájával tovább növelte előnyünket. 0 - 2. Alig tíz perc elteltével a 48. percben a kapus kirúgását megszerezve kb. 20 méterről S. BÁLINT lőtt hatalmas gólt a jobb felső sarokba. 0 - 3. Az 50. percben G. Dávid lépett volna ki, de a büntető területen belül csatárunkat a védő kétségbeesésében felrúgta, amiért csapatunk büntetőhöz jutott, míg a hazai védő sárgalapos figyelmeztetésben részesült. Edzői utasításra B. Máté végezte el a büntető rúgást, de a végig kimagaslóan játszó védőnk sajnos kapu fölé lőtte a büntetőt. Semmi baj, a legnagyobbakkal is előfordul!!!!!! Az 55. percben S. Bálint helyett V. TOMI; majd a 60. percben a kissé hosszúra nyúlt - és remélhetőleg teljesen sérüléséből felépült - CS. ÁDÁM lépett pályára. Sajnos a mai napon csak öt cserelehetőségünk volt. Ez a 62. percben bosszulta meg magát, amikor egy kemény, de úgy gondolom nagyon fontos ütközést a félpálya környékén felvállalva K. DANI megsérült. Így csapatunk a hátralévő 8 - 10 percet 10 emberrel játszotta végig. Kb. 4 - 5 percig ez játékosaimat megzavarta, de szerencsére az ellenfél ez idő alatt csak egy helyzetet tudott kialakítani. Körülményeskedtek középső játékosaink a térfelünk közepén, a szemfüles hazai csatár ezt lereagálva kilépett védőink közül. Kapusunk kiváló koncentrációjának és technikájának, ütemérzékének köszönhetően védeni tudott. A kipattanó labdára visszaérkező B. Máté a földön fekve fantasztikus ügyességgel, helyzetfelismeréssel az utolsó pillanatban a csatár elől el tudta kotorni a labdát, majd a segítségére érkező HALIS társak felszabadították kapunkat, így az egyetlen helyzetből ellenfelünket sikerült megakadályozni a gólszerzésben. Ezek után rendeztük a sorokat, és újra az utolsó 3 - 4 percben mienk volt a kezdeményezés, ellenfelünk térfelén tudtuk tartani a labdát, és veszélyeztettük a hazai kaput. Gólt már nem tudtunk lőni, így maradt a három - nullás végeredmény.

Sok sikert az AC. ZRÍNYI csapatának. Játékosaimra nagyon büszke vagyok, mert valóban kivétel nélkül kiváló egyéni- és csapatteljesítménynek köszönhetően nagyon magabiztos, és szép játékot bemutatva, megérdemelten szereztük meg a kötelezőnek számító három pontot.