Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U17ES 14. SZŐRI ISTVÁN EMLÉKTORNA2012.05.30. szerda
U - 17 - es korosztály 14. Szőri István emléktorna

Pünkösd hétvégén 1995/96 - os korosztályunk meghívást kapott a RAFC által szervezett 14. Szőri István emléktornára. Csapatunkat erősítette két 1997 - ben született játékos is (Nagy András,Tóth Richárd). A háromcsapatos torn
án a hazai RAFC mellett a BKV Előre képviseltette magát. 2 X 30 perces körmérkőzéses lebonyolításra került sor. A sorsolás szeszélye folytán az első két mérkőzést mi játszottuk. Először a RAFC gárdájával kezdtünk az alábbi összeállításba: Szabados M - Buday D, Lakatos M, Bérczy M, Mike D - Dóczy G, Szigedi B - Szekeres P - Németh Á, Mátis G, Ivancsó D. Az első félidőben magabiztosan kezdtünk, és Ivancsó Dávid révén a 15. percben megszereztük a vezetést. 5 perc múlva egy szögletből Bérczy Máté növelte az előnyt. Így az első 30 perc után 2 - 0 - ás vezetéssel vonultunk pihenőre. A második félidőben a következőképpen változott a felállás: Szabados M - Varga G, Nagy A, Bérczy M, Mike D - Lakatos M, Szigedi B - Szekeres P - Tóth R, Horváth Gy, Ivancsó D.
Sajnos bealudtunk a kezdésbe, és 10 perc alatt kiegyenlített az ellenfél. Egy szerencsés szabadrúgással Ivancsó Dávid révén az 50. percben megszereztük újra a vezetést, és 3 - 2 - re megnyertük a nyitótalálkozót.
5 perc pihenő után következett a BKV Előre csapata. Az eső végig folyamatosan hol szemerkélt, hol eleredt, de a kíválóan előkészített pálya szerencsére jól birta.
Kezdő felállásunk a következő volt: Szabados M - Varga G, Lakatos M, Bérczy M, Buday D - Nagy A, Szigedi B - Dóczy G - Németh Á, Mátis G, Ivancsó D.
Az első félidőt újra mezőfölényben játszottuk, és egy szögletből adódóan Németh Ádám révén megszereztük a vezetést. A második játékrészban újra néhány poszton változtattunk: Szabados M - Buday D, Lakatos M, Bérczy M, Horváth Gy - Dóczy G, Szigedi B - Szekeres P - Tóth R, Mátis G, Ivancsó D. Újfent a változtatás minket zavart meg, és egy védekezési hibából kiegyenlített a BKV. Összekaptuk magunkat, és egy remek kiugratásból Ivancsó Dávid megszerezte a győztes gólt!
A harmadik mérkőzésen a RAFC magabiztosan 6 - 0 - ra verte a fáradt BKV Előrét.
A TORNÁT VERETLENÜL A MI CSAPATUNK NYERTE!!
Sorrend:

1.Újpesti Haladás Fc 6p
2.RAFC 3p
3.BKV Előre 0p

A gólkirály címért holtverseny alakult ki Ivancsó Dávid, és a RAFC egyik játékosa között. 3 - 3 büntető következett, melyet mindketten berúgtak. Az egyenes kieséses szakaszban sajnos Dávid hibázott, így ellenfele lett a gólkirály!
Gratulálok az egész csapatnak, és remélem, hogy a bajnokság hátralévő 4 mérkőzésére megfelelő önbizalmat ad ez a kupagyőzelem!