Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U13 ÚJPESTI HALADÁS FC - KISE2012.05.13. vasárnap
U13 BAJNOKIÚJPESTI HALADÁS FC - KISE 1 - 0 ( 1 - 0 )

Szögletarány: 12 - 4 ( 9 - 2 )

A játékvezető késése miatt a mérkőzés egy kicsit később kezdődött az eredeti időponthoz képest. Csapatunk a következő összeállításban kezdte a játékot: LEÓ, P. ÁDÁM, B. MÁTÉ, CS. MILÁN, B. BENCE, PETI, K. DANI, S. BÁLINT, V. TOMI, G. DÁVID, G
3;BOR.

Bár csapatunk kezdte a játékot, mégis a második percben a vendégcsapatnál volt egy kis figyelmetlenségnek köszönhetően helyzet. B. Máté szerelt a térfelünkön, a megszerzett labdát hátra passzolta védő társának, P. Ádámnak, aki elengedte a játékszert a kapusunknak. Hálóőrünket a Kise csatára megzavarta, erre Leó megfogta a labdát. A játékvezető teljesen jogosan hazaadásnak minősítette az esetet, így a büntető területen belül közvetett szabadrúgást ítélt a KISE csapata javára. A szabadrúgást elhibázták, játékosaim mentettek szögletre. A 12. percben vezetést szereztünk. Jobb oldalról az ellenfelünk térfeléről bedobáshoz jutottunk. Középre dobta Peti a labdát Gáborhoz, aki a védők gyűrűjében a kapu felé fordult, majd finom bokamozdulattal a védők között S. Bálintot ugratta ki, aki a kimozduló kapus mellett az üres kapuba gurított. 1 - 0. A 25. percben G. Dávid előzte meg egy beadást követően a védőjét, majd a kimozduló kapus fölött kapura fejelt, de sajnos az emelés kissé magasabbra sikeredett, így a felső léc fölött hagyta el a labda a játékteret. A 30. percben kapunktól úgy 20 - 25 méterről végezhetett el a KISE csapata szabadrúgást. A keményen elvégzett szabadrúgás kapusunkról kipattant, védőink leblokkoltak, de kapusunk a kipattanó labdára rástartoló vendégcsapat csatára elől menteni tudott. A szünetig már nem változott az eredmény, így egy gólos előnnyel mehettünk a jól megérdemelt pihenőre.

A szünetben kettős cserét hajtottunk végre: K. DANI helyett NY. TOMI, míg P. ÁDÁM helyett ZSOMBOR lépett és folytatta szünet után a játékot. A második félidőt kezdő csapat a következő volt: LEÓ, ZSOMBOR, B. MÁTÉ, CS. MILÁN, B. BENCE, PETI, V. TOMI, S. BÁLINT, NY. TOMI, G. DÁVID, GÁBOR.

A második félidőben többet birtokolta a labdát a KISE csapata, mégis a legnagyobb helyzet csatárunk előtt adódott az 50. perc tájékán. Gábor lépett ki jó ütemben, majd kapu felé tessékelte a labdát a védőket és a kifutó kapust megelőzve. A kapuba tartó labdát a gólvonal előtt egy vendégvédő szögletre mentette. Az 55. percben CS. MILÁN helyett T. MILÁN lépett pályára. A 65. percben újabb csere történt, a sérült G. DÁVID helyére MODI jött be. Az utolsó percekben szabadrúgáshoz jutott a vendégcsapat a kapunktól kb. 20 méterről. Az élesen és erősen meglőtt labdát LEÓ parádésan lábbal védte, így a mérkőzés végeredménye a félidei eredmény maradt.

Sok sikert a KISE kiváló korosztályos csapatának. Gratulálok játékosaimnak, a mérkőzés jelentős részében nagyon figyelmesen, taktikusan, és mindvégig rendkívül koncentráltan játszottak. Nagyon jó volt látni, hogy igazi csapatként futballozott ezen a napon kivétel nélkül minden játékosom. Nem játszottunk látványosan, és szépen, de mindenki nagyon akart, hajtott és csinálta a Reá kiszabott feladatot. A második félidőben kevesebbet tudtuk magunknál tartani a labdát, mégis előttünk adódott góllövési lehetőség, míg a vendégcsapat kiváló helyezkedéseinknek és fegyelmezett visszazárásainknak köszönhetően csak szabadrúgásokból volt veszélyes. Úgy gondolom, mindent összefoglalva, teljesen megérdemelten örülhettünk, hogy a KISE kiváló csapata ellen itthon tudtuk tartani a három pontot.