Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U13 MÉSZÖLY FS - ÚJPESTI HALADÁS FC2012.05.06. vasárnap
U13 BAJNOKICSILLAGHEGY - MÉSZÖLY FOCISULI - ÚJPESTI HALADÁS FC 0 - 6 ( 0 - 3 )

Szögletarány: 5 - 17 / 2 - 6 /

A múlt héthez hasonlóan reggel 9 órakor már nagy meleg fogadta a csapatokat a bajnoki m
33;rkőzésre a csillaghegyi egykori Külker sporttelepen. Csapatunk a következő összeállításban lépett pályára:

V.TOMI, ZSOMBOR, B. MÁTÉ, P. DÁVID, K. DANI, PETI, S. BÁLINT, NY. TOMI, V. BÁLINT, G. DÁVID, GÁBOR.

A mérkőzés első percétől játékosaink irányították a mérkőzést. Többnyire már a hazai csapat térfelén labdát szereztünk, s az így megszerzett labdákkal remek akciókat vezetve alakítottunk ki helyzeteket. A 13. percben meg is született az első HALI gól. S. Bálint passzolt Gáborhoz, aki harcos fellépésének köszönhetően három ember közül lépett ki, majd a kimozduló kapus mellett a hosszúsarokba lőtt. 0 - 1. 5 perc alatt sikerült eldöntenünk a mérkőzést. A 15. percben mintaszerű támadást vezetett csapatom. G. Dávid mentett meg szemfülesen egy kissé hosszúra sikeredett passzt a jobb oldalon a vonal előtt, majd villámgyorsan Ny. Tomit ugratta ki mélységben a védők közül. Rövid, de gyors labdavezetést követően adott élesen félmagasan középre. Kiváló beadására Gábor érkezett középen, aki csukafejes góljával megduplázta egy gólos előnyünket. 0 - 2. A 18. percben Peti ívelt mélyen a védők mögé, G. Dávid indult kiváló ütemben a leshatárról, majd a kifutó kapus fölött átemelt lövése a felső kapuvasról visszapattant a kapu előterébe. A visszapattanó labdára Gábor reagált a leggyorsabban és a menteni igyekvő védőket megelőzve megszerezte önmaga - és csapata harmadik gólját. 0 - 3. Gábor mesterhármasa után próbált csatártársával is gólt rúgatni, de sajnos két ízben is G. Dávid egy ütemmel lemaradt a beadott labdáról, így az a gólvonal előtt elgurulva az alapvonalon elhagyta a játékteret, így az újabb Hali gólok elmaradtak. A további percekben is dolgozott ki csapatom szemre is tetszetős játékot végigvezetve óriási gólhelyzeteket, de sajnos minden esetben sikerült ezeket a végső pillanatokban elhibázni. A szünetre maradt a három - nullás félidei eredmény.

A szünetben cseréltem először. G. DÁVID helyett LEÓ állt be. ( LEÓ a kapuban, míg V. TOMI a mezőnyben folytatta a játékot.)

A második félidőben a következő összeállításban folytatta csapatunk a játékot:

LEÓ, ZSOMBOR, B. MÁTÉ, P. DÁVID, K. DANI, PETI, NY. TOMI, V. TOMI, V. BÁLINT, S. BÁLINT, GÁBOR.

Ott folytatódott a mérkőzés, ahol a szünet miatt félbemaradt. Játékosaim irányították a játékot és veszélyeztettük a hazai kaput. A 37. percben csere történt: P. DÁVID helyett B. BENCE lépett pályára, majd a 45. percben NY. TOMI helyett MODI, majd egy bedobásunk előtt S. BÁLINT helyett P. ÁDÁM a 48. percben. Bedobásunk elvégzése után Gábor lódult meg a baloldalon, az alapvonal előtt élesen középre lőtte a labdát. Peti robogott a beadásra a hosszú oldalon, és az erős beadást hihetetlen erővel és kiváló technikai megoldással bombázta a kapu baloldalába. 0 - 4. Az 50. percben B. Bence kapott a félpálya környékén elkövetett szabálytalanságáért sárga lapot. Az 51. percben ZSOMBOR helyett CS. MILÁN lépett pályára. Az 55. percben csapatunk végezhetett volna el szögletet, de a beadás előtt a csillaghegyi védő kapott lökdösésért sárga lapot. Az 59. percben újabb csere történt csapatunkban, B. MÁTÉ helyett T. MILÁN folytatta a játékot. A 61. percben immár sokadszor robogott el Gábor a baloldalon a saját maga által megszerzett labdával, majd élesen adott középre. A kapu előterébe T. Milán érkezett pontosan, de a visszasiető védőjátékos csatárunk elől menteni akart, de igyekezetében véletlenül saját kapujába lőtt. 0 - 5. A 68. percben az ellenfél kirúgását V. Tomi szerezte meg a félpálya környékén. Középpályásunk V. Bálinthoz passzolt, aki a védők közül kiváló ütemben kilépve, meglódult, majd az alapvonal közeléből élesen középre adott, és az előző gólunkat leutánozva, újabb öngólt rúgott a visszaérkező védő, a megint csak kiválóan érkező T. Milánt megelőzve. 0 - 6. A gólt követően kihasználtam az utolsó cserénket is, a kiválóan játszó Gábor helyére Cs. Ádám lépett pályára. Cs. Ádám húzódással bajlódva, de vállalta a játékot. Bár féltettük a beálló játékosunkat, mégis nem akartam, hogy kihagyjon a becsületesen készülő játékosunk egy ilyen HALI FIESZTÁT. A mérkőzés lefújása előtt még Cs. Ádám előtt adódott gólszerzési lehetőség, de játékosunk önzetlen akart lenni, átadását az ellenfél védői szerezték meg, így már több említést érdemlő esemény nem történt, a mérkőzést befejező játékvezetői hármas sípszó után 6 - 0 győzelmünknek tapsolhatott az ezúttal is szép számmal elkísérő és mindvégig sportszerűen szurkoló szülői- és szurkolótáborunk.

Sok sikert a Csillaghegy - Mészöly Foci Suli csapatának. Játékosaim úgy gondolom a mai mérkőzésen egy percnyi kétséget sem hagytak a két csapat közti különbség kifejezésének. Mindvégig magabiztosan irányítottuk a játékot. Szemre is tetszetős korszerű támadásokat vezetve több gólt is sikerült végre rúgnunk a védekező csapat szélein mögéjük kerülve. Éles beadásaink jól sikerültek, a csatártársak kiválóan érkeztek a beadott labdákra. Középpályán is mi uraltuk a játékot a térfél közepén szerzett labdáinkból, majd minden esetben jól indultak támadásaink mind a védők, mind a középpályásaink részéről. Végre nem csak szereltünk, hanem labdaszerzéseinket követően támadásokat építettünk fel. Fontos természetesen, hogy azért a helyén kezeljük ezt a győzelmünket, és becsületesen készüljünk az előttünk álló hat fordulóbeli ellenfeleink ellen. Gratulálok játékosaimnak a mai játékhoz!