Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U13 ÚJPESTI HALADÁS FC - RAFC2012.04.30. hétfő
U13 BAJNOKI ÚJPESTI HALADÁS FC - RAFC 2 - 1 ( 1 - 1 )

Szögletarány: 5 - 4 ( 1 - 2 )

A múlt heti vereségünk után hazai pályán próbálhatott csapatunk javítani a tabellán két helyezéssel mögöttünk lévő RAFC csapatával szemben.

Csapatunk a következő összeállít
25;sban kezdte a mérkőzést: LEÓ, ZSOMBOR, B. MÁTÉ, P. DÁVID, B. BENCE, PETI, K. DANI, V. TOMI, CS. ÁDÁM, S. BÁLINT, GÁBOR.

Csapatunk rendkívül pontatlanul kezdte a mérkőzést. A vendégcsapat magabiztosan próbálta tartani a labdát, mégis S. BÁLINT az 5. percben a középpályán labdát szerzet, majd jó ütemben kiugratta csatártársát ( GÁBORT ) középen, aki fantasztikus hidegvérrel a kimozduló kapus fölött átemelve a labdát továbbította a kapuba. 1 - 0. A 8. percben kényszerű cserére került sor, CS. ÁDÁM sérülése miatt V. BÁLINT lépett pályára. A 23. percben szabadrúgást végezhetett el a RAFC csapata a kapunktól 20 méterre. A lövés kipattant a kapusunkról, az elmélázó játékosaink között a vendégcsapat szemfüles játékosa rácsapott a labdára, és kisebb igazítás után a kapunkba lőtt. 1 - 1. Csapatom továbbra is rendkívül pontatlanul játszott, így próbáltam cserékkel újítani, frissíteni a csapaton. A 28. percben P. DÁVID helyett NY. TOMI lépett pályára. Nagyobb helyzet az első félidőben egyik csapat előtt sem adódott, így az 1 - 1 - es mérkőzésállás maradt a szünetre az eredmény. A szünetben újabb csere történt, K. DANI helyett P. ÁDÁM kezdte a második félidőt.

A következő összeállításban kezdte csapatunk a második félidőt: LEÓ, ZSOMBOR, P. ÁDÁM, B. MÁTÉ, B. BENCE, PETI, V. TOMI, S. BÁLINT, NY. TOMI, V. BÁLINT, GÁBOR.

Szerencsére egy gyors támadást követően hamar sikerült a második játékrészben is gólt lőnünk. A 40. percben V. BÁLINT ívelt jobb oldalról középre Gábor felé, aki kiváló ütemérzékkel megelőzte a kimozduló kapust, s szemfüles fejes góljával újra megszerezte csapatunknak a vezetést. 2 - 1. A második félidőben egyre magabiztosabban játszottunk, sikerült egy - két szép támadás végén gólhelyzetet kialakítanunk, de sajnos ezeket rendre elhibáztuk, így a mérkőzés végéig már nem változott a mérkőzés állása, a 2 - 1 - es eredmény lett a végeredmény. A második félidő második részében a következő cserék történtek: PETI helyett G. DÁVID ( 52. perc ); B. BENCE helyett MODI ( 60. perc ); P. ÁDÁM sérülése miatt CS. MILÁN, és V. BÁLINT helyett T. MILÁN ( 65. perc ) léptek pályára.

Sok sikert kívánok a RAFC csapatának. Az őszi találkozásunkhoz képest egy szinte teljesen más RAFC csapatát láthattuk a mai napon. Gratulálok játékosaimnak a mai napon nem csak a nagy meleget, de önmagunk pontatlanságát, és kissé fásult játékát is le kellett győzni a nagyon masszív és szervezett RAFC csapatán kívül. Csapatunk összeszedettségét és nagyságát mutatja, hogy ha ma nem is játszottunk jól és tetszetősen, mégis a három pontot be tudtuk zsebelni. A második félidőben védekezésünket feljebb tolva többször megzavartuk ellenfelünket, és a megszerzett labdával gyors ellentámadásokat vezetve helyzeteket tudtunk kialakítani. Szögleteink szinte minden alkalommal a jól begyakorolt séma szerint veszélyesek voltak. Sajnos ez a harmadik kapott gólunk, amit rögzített helyzetet követően kap csapatunk. Ez csak figyelmetlenség, biztos vagyok játékosaimban, hogy tavasszal több ilyen gólt már nem kapunk! Köszönjük szurkoló táborunknak, hogy lelkes, és mindvégig sportszerű szurkolásukkal átsegítették csapatunkat a nehéz ( pontatlan ) periódusokon.