Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /scripts/mycon.php on line 3
 U13 RTK - VASLÓ - ÚJPESTI HALADÁS FC2012.04.08. vasárnap
U 13 BAJNOKI RTK - VASLÓ - ÚJPESTI HALADÁS FC. 0 - 7 / 0 - 2 /
Szögletarány: 3 - 11 ( 2 - 5 )

A Húsvéti Ünnep, és tavaszi szünet miatt a Labdarúgó Szövetség Utánpótlás Bizottsága hétközi fordulót írt ki erre a soron következő bajnoki fordulóra. Az eredeti kiírást áttanulmányozva megkerestük az RTK csapatát, hogy nekün
k jobb lenne a hétvégi mérkőzés, mivel hétköznap munkanap, és sokkal nehezebb a gyerekek szállítása, szállíttatása a város egyik feléből a másikba. Kérésünkre a hazai csapat beleegyezett a szombati mérkőzésnapba, és így a két csapat közös megegyezéssel előre hozta szombat 09 órára a mérkőzést.

Csapatunk a következő összeállításban lépett pályára: LEÓ, ZSOMBOR, P. ÁDÁM, CS. MILÁN, B. BENCE, B. MÁTÉ, S. BÁLINT, V. TOMI, P. DÁVID, G. DÁVID, GÁBOR.

Középkezdésünk után az ellenfél a kiugró Gábor elől szögletre hárított. S. Bálint ívelte be a sarokpontról a labdát. Kiváló beadását a rövid oldalról gyönyörű mozdulattal V. Tomi csúsztatta a kapuba, így az első perc után az eredmény 0 - 1 volt. Csapatunk sorra dolgozta ki a nagyobbnál - nagyobb helyzeteket, B. Máté előtt adódott 100% - os ziccer, majd G. Dávid, később P. Dávid előtt is, de sajnos játékosaim az utolsó pillanatokban rossz megoldásokat választottak, így az újabb gólra kicsit még várni kellett. A 17. percben végre nem hibáztunk. Egy kapura lövésünket a kapus kiválóan védett. Majd kézből kirúgását a középpálya környékén S. Bálint vette le, két csatárunk tudatos mozgásának köszönhetően megnyílt az út középpályásunk előtt, aki a lehetőséget észlelve megiramodott a labdával, majd 15m - ről bődületes erővel a bal felső sarokba lőtt. 0 - 2. A második gól utáni mérkőzéskép hasonló volt az első gólunk utániéhoz. B. MÁTÉ, G. DÁVID, P. DÁVID előtt adódtak 100% ziccerek, de ezeket nem tudtuk góllá váltani, így a szünetre a két csapat a 0 - 2 félidei eredménnyel mehetett.

A szünetben cseréltem: CS. MILÁN helyett T. MILÁN, P. ÁDÁM helyett MODI, B. MÁTÉ helyett CS. ÁDÁM, G. DÁVID helyett NY. TOMI lépett pályára. A második félidőt a következő összeállítással kezdtük: LEÓ, ZSOMBOR, P. DÁVID, T. MILÁN, MODI, CS. ÁDÁM, B. BENCE, V. TOMI, NY. TOMI, S. BÁLINT, GÁBOR.

Szerencsére a második félidőben sem kellett sokat várni a Hali gólra. A 39. percben csapatunk szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat kapujától kb. 11 m - re. S. Bálint állt a labda mögé, remek meglátással és kiváló technikai megoldással elcsavarta a sorfal mellett a labdát és helyezte a csodálkozó kapus mellett a bal alsó sarokba. 0 - 3. A 47. percben kihasználtuk utolsó cserelehetőségünket is. B. Bence helyett Peti lépett pályára. Az 55. percben újabb Hali gólnak tapsolhatott a Hali szurkolótábor. Ny. Tomi jó ütemű passzát S. Bálint lőtte a kapuba 0 - 4. Sorra dolgoztuk ki nagyon szép akciók végén a nagyobbnál - nagyobb helyzeteket. Az 58. percben egy jobboldali beadást fogott meg az RTK kapusa. Kirúgását S. Bálint egyből a kiváló ütemben kiugró Gábor elé tálalta, aki hanyag eleganciával szintén egyből a kapu bal sarkába továbbította a fő játékszert. 0 - 5. A gól utáni középkezdést követően labdát szereztünk, Peti iramodott meg a jobbszélen, az alapvonal előtt élesen adott középre, a beadott labdát Gábor Ny. Tomihoz továbbította, aki a hosszú sarok felé lőtte a labdát, ahol Cs. Ádám érkezett, és megelőzve védőjét a jobb alsó sarokba lőtt. 0 - 6. Nem volt vége a gólgyártásnak. A 68. percben Peti jobboldali beadását Ny. Tomi szemfülesen a középen érkező S. Bálintnak továbbította, aki megint csak kiváló megoldást választva, higgadtan a bal alsó sarokba lőtt, és így a Hali 7., és egyben a maga negyedik góljával beállította a 0 - 7 - es végeredményt.

Sok sikert a nagyon sportszerű RTK - VASLÓ csapatának. Gratulálok játékosaimnak, nagyon szép és jó minőségű pályán, nagyon szép időben, valóban minőségi futballt bemutatva, magabiztos győzelemmel szerezhettünk jó, és szép hétvégét a szép számmal elkísérő lelkes szurkoló- és szülői táborunknak. Köszönjük ezúttal is a sportszerű és lelkes szurkolást. Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Mindenkinek !